21 листопада на честь Дня Гідності та Свободи в училищі пройшли інформаційні години та відбулась урочиста лінійка.

Ведучі лінійки, учасники театрального гуртка Соловйова Вікторія (МКМ-9/14), Мішина Уляна (Е-11/16), Міщенко Віталій (1ЕГЗ-9/16) ознайомили присутніх з хронологією подій Революції Гідності, прочитали тематичні вірші, переглянули відео-сюжети про події на Майдані Незалежності в листопаді 2013 – лютому 2014 р.

Керівник гуртка «Юні музеєзнавці» Стороженко Н.В. розповіла, що на захист здобутків Революції Гідності піднялися найбільш свідомі громадяни. І на сьогодні, за більш ніж два роки антитерористичної операції, через бойові дії пройшли більше 200 випускників навчального закладу, двоє з них Волошин Юрій та Яровий Володимир загинули за свободу та незалежність України. Наталія Володимирівна прочитала свій вірш про захисників України та презентувала учням Прапор з автографами та побажаннями бійців 25-тої окремої повітряно-десантнтної бригади, що напередодні був подарований навчальному закладу воїнами-десантниками, учасниками АТО, випускниками училища Кологривим Станіславом (2ЕГЗ-9/01) та Пилипенком Едуардом (2ЕГЗ-9/08).

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Небесної сотні і всіх загиблих захисників України та запалили свічки пам’яті.

«Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях».

Україна – територія Гідності та Свободи