3 листопада, напередодні Дня залізничника, в училищі відбулася урочиста лінійка на якій учнів, які обрали для себе професію: «Помічник машиніст тепловоза» вітали з професійним святом.

В святково прикрашеному холі учні училища за допомогою мультимедійної презентації ознайомились з історією професій залізничного транспорту, перспективами і попитом на ринку праці на спеціалістів даного напрямку.

«Саме залізниця – основна транспортна артерія, що забезпечує функціонування як металургійного підприємства так і усієї економіки України», - наголосили ведучі заходу.

З привітанням до учнів звернувся директор Неклеса Вадим Вікторович, який розповів про стан підготовки в училищі залізничників, навів приклади кар’єрного зростання та досягнень випускників.

Протягом всього свята до уваги учнів були представлені виступи аматорських колективів художньої самодіяльності навчального закладу, танцювально–хореографічного колективу «Сяйво». Свято супроводжувалось відео інформаційними матеріалами, а феєричний танок «Моя країна – Україна» об’єднав всіх єдиним поривом і гордістю за державу та бажанням зробити її ще краще.

Після завершення учні ще довго спілкувались між собою, обговорювали отриману цікаву інформацію.

Впевнені, професія машиніст тепловоза завжди необхідна, і головне, потрібна всьому суспільству і нашій Україні!

Тож, зеленого світла Вам, мандрівника доріг!

З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!