З 31 жовтня по 2 листопада в місті Києві відбувся перший Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Конкурс проводився серед робітників (службовців), фахівців, учнів та студентів, які здобувають професійно-технічну, середню спеціальну та вищу освіту, у віці від 18 до 22 років.

Конкурс проводився за такими професійними компетенціями:
кондитерське мистецтво;
кулінарне мистецтво;
ресторанний сервіс;
перукарське мистецтво;
технології моди;
зварювальні роботи;
сухе будівництво та штукатурні роботи;
облицювальні роботи;
сантехніка та опалення.

Кожен регіон України в конкретній професійній номінації представляв один учасник.

В конкурсі компетенції зварювальні роботи Дніпропетровську область представляв учень нашого училища Зенов Владислав (ЗВ-16).

В номінації «Зварювальні роботи» конкурсантам необхідно було виконати 3 (три) контрольних з’єднання пластин з вуглецевої конструкційної сталі товщиною 10 мм (стикове вертикальним швом, стикове горизонтальним швом та таврове з горизонтально - стельовим положенням шва).

Конкурс проводився на сучасному зварювальному обладнанні: зварювальних апаратах – інверторах виробництва компанії «Fronius» ( Австрия) та зварювальними електродами виробництва фірми «ESAB» (Швеція).

Владислав успішно упорався із завданням та за рішенням компетентного журі зайняв друге місце і був нагороджений срібною медаллю і дипломом.

До конкурсу Зенова Владислава готував майстер виробничого навчання Шульга Роман Вячеславович.

Вітаємо Владислава та усю методичну комісію «Зварювального виробництва» з успішним виступом.

Адміністрація

Конкурс «WORLDSKILLS UKRAINE»

Конкурс «WORLDSKILLS UKRAINE»