«Від проголошення незалежності до нової України» під таким гаслом пройшов перший урок для учнів нашого училища. Учні ще раз із задоволенням почули про історію становлення незалежності України, про патріотів , які захищали її в різні історичні часи, про героїв Небесної Сотні та про мужніх захисників східних кордонів України.

Викладач історії Стороженко Н.В. прочитала власні поетичні рядки, присвячені воїнам АТО. На свято були запрошені колишні випускники, які боронили свободу і незалежність України на Сході. Це Копійка Микола, Атаманюк Роман, Шульга Сергій. Вони повідали молоді, що бійці АТО не шкодують ні сил, ні здоров’я, ні життя для того, щоб ми жили в мирі, злагоді, мали волю і незалежність, і закликали їх бути гідними патріотами своєї рідної землі.

Весь урок лунали супроводжували цікаві презентації про становлення і розвиток української держави підготовлені Шуляковою Л.Ю., викладачем української мови і літератури та викладачем Мартиновою І.А. А пісні у виконанні учнів училища та викладача іноземної мови Онищенко Т.Г. додавали своєрідного колориту уроку.

Перший урок нового навчального року

Перший урок нового навчального року