30 червня в нашому училище відбулося урочисте вручення документів про освіту випускника 2016 року.

В святково прикрашеній залі зібрались схвильовані випускники: машиністи крану, помічники машиніста тепловоза, електромонтери, верстатники, токарі, зварники. За роки навчання вони зросли, змужніли, набули знань і професійних навичок.

Розділити з випускниками радість свята до училища завітали заступник міського голови, голова Заводської районної адміністрації Лисяк Ю.А., представники підприємств на які йдуть працювати випускники, випускники різних років, батьки випускників.

В вітальному слові директор училища Неклеса В.В. відзначив, що символічним є те, що в 2016 році дипломи з відзнакою отримали 16 випускників. Він щиро подякував роботодавцям, які не дивлячись на складну економічну ситуацію, не тільки надають робочі місця випускникам, а приймають активну участь в процесі навчання. Кожен випускник навчального закладу вніс свій особливий внесок історію навчального закладу, серед них переможець обласного конкурсу фахової майстерності з професії «електрогазозварник» Зенов Владислав, призер обласного конкурсу з професії «верстатник широкого профілю» Задорожній Р., переможець обласних та міських пісенних конкурсів, чемпіон області з гирьового спорту Євич Назар та інші.
Лисяк Ю.А. привітав випускників та педагогів із завершенням навчального року, вручив дипломи кращим випускникам та передав слова вітання від міського голови Андрія Білоусова.

Щиро вітали випускників та вручали своїм майбутнім працівникам представники підприємств замовників кадрів:

-Кретов А.А., начальник відділу кадрів ПАТ «Дніпровський меткомбінат»;

-Задорожня Л.М., директор з персоналу ПАТ «Євраз Дніпродзержинськи КХЗ»;

-Долгопола Л.О., головний зварник ПАТ «ДніпроАзот»;

-Скрипник О.О., начальник бюро з кадрів ДП «Дніпродзержинський сталеливарний завод»;

-Єпіфанова Т.С., спеціаліст з підбору та навчання кадрів ТОВ «Лемтранс»

Представник ДДТУ, доцент кафедри зварювального виробництва Носов Д.М. запросив учнів на навчання та вручив документи про освіту майбутнім студентам, адже більше половини випускників-молодших спеціалістів продовжать навчання в університеті за ступеневою формою.

Випускники попередніх років Чернецький І.А. (Герой праці, випускник РУ№1), Литвин А.П. (заслужений працівник культури, випускник ТУ№8), Романенко І.А. (директор ПТУ №22 з 1977 по 1994 рік, випускник ТУ№8), Савенко А.С. (член виконавчого комітету міської ради, випускник ПТУ№22) теж щиро привітали випускників та вручили дипломи майбутнім професіоналам.

А на завершення свята в останній раз пролунав дзвоник, запросивши до навчальних аудиторій випускників та їх наставників.

Щасти Вам, наші любі випускники!

Щасти Вам випускники 2016 року

Щасти Вам випускники 2016 року

Щасти Вам випускники 2016 року

Щасти Вам випускники 2016 року

Щасти Вам випускники 2016 року

Щасти Вам випускники 2016 року

Щасти Вам випускники 2016 року