24 травня гуртківці Євроклубу «співдружців» запросили до актової зали на відкрите засідання учнів і педагогів з нагоди Дня Європи. Цей день в Україні відзначали 24 травня.

В святково прикрашеній залі присутніх з історією свята познайомили керівник Євроклубу Оніщенко Т.Г. та Соловйова В. (гр..МКМ 9/14). За допомогою мультимедійної презентації, яку підготували викладач Мартинова І.А та Дзюба В. (гр.ЕГЗ – 9/14) всі разом рушили в подорож по країнах Євросоюзу.

Зупинки в Італії, Англії, Польщі, Франції…Чудові краєвиди, елементи національної культури і ,безумовно, мова. Розповіді про країни завершувались музичними номерами. Так, польською народну пісню виконала Оніщенко Т.Г, французькою, керівник гуртка, Чумак Г.А., англійською – учень Русін В.(гр..МКМ – 9/15).

Але найбільшу зацікавленість присутніх викликала розповідь Мишковського Л. (гр..ЕГЗ – 9/15), який італійською розповів про свої 6 років перебування в Італії, про систему навчання.

Захід пройшов на єдиному подиху і, безумовно, нікого не залишив байдужим. Завершувалась подорож мальовничими українськими краєвидами і мелодійною українською піснею у виконанні Чумак Г.А. «Україна – це ти»

Євроклуб запрошує