На виконання розпорядження міського голови «Про проведення у 2016 році в місті заходів з нагоди з 30-х роковин Чорнобильської катастрофи», в рамках проведення заходів, присвячених річниці аварії на Чорнобильській АЕС протягом квітня місяця відбулись наступні заходи.
30 річниці аварії на Чорнобильській АЕС присвячуєтьсяВ музеї історії міста Дніпродзержинська 25.04.2016 року учні груп ВШП-9/14, ВШП-9/15 та Е-9/15 провели урок пам’яті «Дзвони Чорнобиля». Провідний науковець Мельник Яна Сергіївна ознайомила учнів з історією будівництва та катастрофи Чорнобильської АЕС. Всі разом переглянули документальні кадри ліквідація аварії на ЧАЕС, хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв та тих хто помер після 1986р. в результаті променевої хвороби по закінченню уроку учні відвідали фото-виставку «Чорнобиль. Квітень 86-ого».

На останок учні подякували Яну Сергіївну за цікаву та змістовну розповідь й домовились про подальші зустрічі та екскурсії.
30 річниці аварії на Чорнобильській АЕС присвячується26 квітня в Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф в холі навчального закладу пройшла лінійка пам’яті. Ведучі Лисицина В. та Соловйова В. повернули присутніх, до подій того часу, пролунали дзвони набату.

Розповідь учнів супроводжувалась мультимедійною презентацією хронічки подій 30 річної давнини. Хвилиною мовчання учні та педагогічні працівники вшанували пам’ять загиблих на ЧАЕС під час аварії. Але основна мета заходу - звернути увагу, бути пильними і небайдужими до проблем тих, хто в свій час, не замислюючись кинувся в пекло, аби зараз ми залишалися живими.
30 річниці аварії на Чорнобильській АЕС присвячуєтьсяНа завершення лінійки, Стороженко Н.В. та Якушева О.Г. підвели підсумок І етапу конкурсу «Чорнобиль – наша біль», що проводиться з ініціативи Департаменту молоді і спорту міської ради. Серед робіт отримали перемогу творча робота «Нездійсненні мрії» учня гр. ЕП-14 Стороженко Івана та макет «Чорнобильської АЕС» (копія з фото) виконаний в стилі пап’є-маш’є Філімоновою Вірою ученицею гр. ВШП-9/13. Роботи приймуть участь у загальноміському конкурсі.

26 квітня 2016 року, після лінійки присвяченої Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, та 30 річчю аварії на Чорнобильській АЕС, учні гр. Е-9/14 відвідали 7 ДПРЧ м. Дніпродзержинська.
Під час відвідування їм було продемонстровано:

Пожежні машини;

Пожежно-технічне обладнання;

Пневмоножиці;

Апарати на стиснутому повітрі

Мета заходу полягала в тому, щоб молодь зрозуміла значення роботи рятувальників служби порятунку 101 у повсякденному житті та під час великих катастроф; подякувати їм за мирне, світле життя, за відданість обраній професії.