20 квітня на базі училища відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії електрогазозварник.

В конкурсі прийняли участь 23 навчальні заклади системи професійно-технічної освіти. Серед учасників були і учні Дніпродзержинського ВПУ Зенов Владислав і Клименко Сергій.

На відкритті конкурсу були присутні начальник відділу ПТО департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кузнецова Г.І., заступник міського голови Нестеренко А.Г., голова регіонального товариства зварників України у Дніпропетровській області, декана ДДТУ Перемітько В.В. та в.о. начальника відділу по роботі з молоддю ПАТ «ДМК» Каваленко Г.О.

Конкурс проходив в два етапи: теоретичного (тестові завдання) і практичного (виконання металоконструкції способом ручного дугового зварювання та газове зварювання трубного з’єднання).

За результатами конкурсу перемогу отримав учень ДВПУ Зенов В., а Клименко С. посів друге місце. Всі учасники отримали дипломи, а переможці цінні подарунки від організаторів конкуру та «Довідники зварника» від товариства зварників України.

Учні училища в котрий раз довели високий рівень підготовки фахівців зварювального напрямку в ДВПУ!

Перемога Влада – путівка до участі у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться 18-20 травня в м. Житомирі. Тож вболіваймо разом і бажаємо вдалого виступу, адже за часи незалежної України в чотирьох з п’яти конкурсів переможцями стали учні ДВПУ.

В рамках конкурсу відбулась зустріч майстрів виробничого навчання, викладачів, методистів області, що супроводжували конкурсантів з провідними спеціалістами компанії «Фроніус Україна».

Конкурс зварників

Конкурс зварників