Кожного року учні нашого училища приймають активну участь в різноманітних заходах, присвячених благоустрою рідного міста. Не став винятком і цей навчальний рік. В рамках «Тижня довкілля», що проходить в місті з 16 по 23 травня учні та працівники училища проведено соціально-екологічну акцію з благоустрою та озеленення території міського парку культури та відпочинку.

Протягом тижня в училищі проводився збір саджанці дерев. За домовленістю з дирекцією парка, це мали бути молоденькі вишеньки для вишневого саду. Але сталося так, що серед вишеньок трапилися саджанці яблуньки, сливи, калини, обліпихи та ін. 16 квітня в переддень Всеукраїнського Дня довкілля учні разом із педагогами висадили їх у міському парку.

Після висаджування вишневого садочку межі відведеної для посадки території було розширено. Саджанці інших порід дерев і кущів також знайшли своє місце на території міської рекреаційної зони.

В результаті нашої діяльності у міському парку виріс фруктовий сад із 37 дерев. Нехай ці рослини зростають і квітнуть, даруючи радість мешканцям міста, які приходять прогулятися доріжками міського парку.

В ході своєї діяльності учні отримали практичні навички роботи із садово-парковими культурами. Директорка парку ознайомила учнів з історією парку, а також розповіла цікаву інформацію про ті рослини, які ростуть на його території.

ВИШНЕВИЙ САД