В училищі протягом березня-квітня 2016року проведені майстер-класи із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін. Мета їх проведення - передача педагогом свого досвіду роботи шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності.

29 березня 2016р. пройшов майстер-клас по створенню робочих зошитів.

Свою майстерність і досвід роботи презентували викладачі математики Жуйкова Н.М., Пашкова М.А., викладач спецтехнології Пікуш З.В., викладач географії Хоменко В.О. Під час майстер-класу учасники знайомились шляхом прямого і коментованого показу з послідовністю дій по створенню робочого зошита, обговорили доцільність його використання на уроках та в дистанційному навчанні.

5 квітня 2016р. викладачі української і зарубіжної літератури Звірко Т.М. та Шулякова Л.Ю. провели майстер-клас по використанню ІКТ на уроках літератури. У ході майстер-класу учасники знайомлись з методичними розробками з даної проблеми; прийняли участь в обговоренні отриманих результатів; ставили питання; отримали консультації; запропонували для обговорення власні проблеми, питання, розробки; висловили свої пропозиції

Майстер-клас – основна форма обміну досвідом