День 29 березня, на відміну від попередніх похмурих днів, видався напрочуд сонячним і теплим. Цей факт був радісно сприйнятий учнями училища, які на чолі з активом учнівського самоврядування взяли участь у культурно-масових заходах з популяризації енергозбереження, що проходили в Дніпродзержинському парку культури та відпочинку в рамках Днів енергії.

До речі, місто Дніпродзержинськ з 2015 року є учасником Європейської ініціативи «Угода мерів», яка об’єднує муніципалітети багатьох країн задля досягнення зменшення споживання енергії та покращення клімату. В рамках Угоди міста проводять заходи з підвищення інформованості мешканців міста про сучасні заходи з більш ефективного використання енергії та переваг енергоефективності – так звані «Дні енергії». Цьогорічні заходи проходили з 27 по 29 березня під патронатом міського голови Андрія Білоусова та за сприяння проекту Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ «Енергоефективність у громадах».

Що ж цікавого та корисного відбулося в міському парку?

Наші учні взяли участь у флеш-мобі, основним девізом якого були слова: «Бережемо воду та світло – готуємо планету для наших дітей!». В ході акції молодь пройшлася проспектом Т. Шевченка з плакатами природоохоронної тематики й переконувала мешканців міста у необхідності застосування в побуті енергозберігаючих технологій. Група маленьких дітлахів, яка разом з вихователькою в цей час проходила повз наших активістів, зупинилася на деякий час біля них, із зацікавленістю розглядаючи яскраві малюнки та з повагою прислухаючись до закликів старших. Потім діти радісно зааплодували. Можливо хтось із них, запам’ятавши цей випадок, в майбутньому також буде робити корисні для суспільства справи, надихаючи своїм прикладом інших.

Повернувшись до міського парку, учні взяли участь у конкурсній програмі, де необхідно було показати свої знання з екології та природознавства, створити малюнки на асфальті.

Всі учасники заходів були нагороджені цінними призами: чашками з логотипами міста, енергозберігаючими лампами, ліхтариками та іш.

Ось так учні училища підтримали Дні енергії у нашому місті.

МИ – ЗА ПІДТРИМКУ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ