Навчання учнів прийомам газового зварювання один зі складових етапів підготовки електрогазозварників. Дніпродзержинське ВПУ одне з небагатьох навчальних закладів профтехосвіти, що має необхідну матеріальну базу для підготовки газозварників. З метою пропаганди газового зварювання, в рамках місячника зварювального виробництва 23 березня на базі навчальних майстерень училища пройшов відкритий урок виробничого навчання Черепньова Дмитра Володимировича на тему: «Технологія газового зварювання неповоротних стиків труб».

В ході вступного інструктажу майстер виробничого навчання проінформував учнів щодо сучасних методів підготовки металів до зварювання, рекомендацій провідних фахівців стосовно технологічних новинок зварювання неповоротних кільцевих швів, порушив питання екологічної безпеки. Інструктаж проходив активно, так як майстер постійно залучав учнів до співпраці, разом з учнями вирішував проблемні питання.

Демонстраційна частина уроку підвела своєрідний підсумок першої частини уроку: затамувавши подих учні та присутні спостерігали за формуванням зварювального шва. За словами учнів: «Це був вищий пілотаж».

І навіть присутні на уроці викладачі загальноосвітніх предметів зрозуміли не тільки технологію зварювання, а й впевнилися, що газове зварювання не просто технологічний процес, а мистецтво.

Газове зварювання – складова підготовки зварників