18 березня актив учнівського самоврядування Дніпродзержинського вищого професійного училища запросив всіх учнів підтримати ініціативу Всесвітнього фонду природи (WWF) щодо проведення у місті Всесвітньої кампанії Година Землі – 2016, направленої на підтримку боротьби зі зміною клімату.

Цьогорічна кампанія робила наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

В рамках «Години Землі» та інтернет-флешмобу «Естафета добрих справ», який закликав людей підтримати міжнародну ініціативу здійснювати добрі, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими та передавати естафету друзям, в соціальній мережі «ВК» учнівським активом училища було поширено заклик до символічного вимкнення світла на 60 хвилин (з 2030 до 2130 год.), розміщено інформацію про історію виникнення, наслідки та перспективи щорічного проведення акції. Окрім інформаційного повідомлення, користувачі соцмережі «ВК» могли подивитися цікаві відеоролики про збереження енергії.

22 березня проведено інформаційно-виховну годину «Збереження клімату – справа кожного», в ході якої учнівська молодь була ознайомлена з:

- проблемою енергозбереження в Україні та країнах Європи;

- основними напрямками державної політики більшості країн, направленої на підтримку відновлюваної енергетики;

- розвитком ринку альтернативної енергетики в Україні та перспективами заміщення використання природних ресурсів альтернативними видами палива та енергії.

Вдало підібраний матеріал, цікава вікторина, змістовний короткометражний відеофільм та мультфільми екологічного спрямування створили для учасників заходу атмосферу, що сприяла невимушеному спілкуванню та засвоєнню наукової інформації з теми.

Виступи учасників підкріплено cлайдами, створеними у програмі Microsoft PowerPoint з використанням матеріалів навчально-методичного комплексу «Зелений пакет».