За останній місяць в училищі значно збільшилася кількість учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться в училищі на повному державному утриманні і проживають у гуртожитку. Проблема зайнятості їх у вихідний день вийшла на перший план у роботі виховного блоку училища.

У неділю, 6 березня, в рамках «клубу Вихідного дня», учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в гуртожитку, разом з соціальним педагогом Плохою Т.В. здійснили невеличку подорож до міста Дніпропетровська.

Крокуючи центральними вулицями обласного центру, діти змогли побачити як змінилося місто за декілька років (в останнє у Дніпропетровськ вони приїздили досить давно).

Прогулюючись по доріжках парку імені Лазаря Глоби, трішечки «підмерзнув» група почимчикувала до МОСТ-Сіті центру – комплексу, який об’єднує в єдину інфраструктуру діловий центр, житлові апартаменти та торгівельно-розважальний комплекс.

ТРК «МОСТ-Сіті» зустрів учнів веселим гомоном відвідувачів, які також приїхали сюди відпочити та розважитися. І необов’язково мати в кишені багато грошей, щоб отримати радість від життя-буття.

Не обійшлося без традиційного катання на ліфті та ескалаторі, міні-вечері у кафе «МакДоналдс» – на те воно й дитинство, щоб відчувати радість та задоволення від малого.

Підкріпившись, відвідали льодовий каток, де Євгеній Заїченко вперше в житті, і досить таки успішно, став на ковзани. «Ну, всё, - сказав значно втомлений, але задоволений собою хлопець, - перехожу с футбола на хоккей!».

Зробивши декілька фото біля фонтану та яскравих вітрин, вийшли з Центру. Яскраво освітлені вулиці, казкова ілюмінація зачаровували. Місто не відпускало нас так просто. Майже на кожному кроці зустрічались якісь незвичні для мешканця провінційного міста цікавинки: музичні каруселі, дівчинка-квіткарка, виконавець пісень і просто приємні молоді люди, які прогулювалися парами й спокійно розмовляли про щось відоме лише їм … До речі, виконавець-гітарист, якого ми зустріли по дорозі, приймав участь в програмі «Х-фактор» (учні бачили його виступ по телебаченню). Він приємним голосом виконував сучасні пісні. Ну як тут не зупинитися і не поспівати разом із ним!

Наприкінці прогулянки було вирішено проїхатися на дніпропетровському трамваї.

Трохи стомлені, але у доброму гуморі, зручно вмостившись у кріслі «електрички», діти замріяно сказали: «От би частіше так їздити! Тепер хочеться поїхати до Києва».

А хто сказав, що це неможливо?!...

ВДАЛИЙ УІК-ЕНД