В рамках роботи зі сприяння у працевлаштуванні випускників 2016 року 25 лютого в училищі відбулась зустріч учнів випускних груп з представниками ПАТ "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет".

Представники одного з найбільших і найсучасніших в Україні підприємств з переробки металобрухту запропонували учням училища взяти участь, у започаткованому на «Інтерпайп ДніпроВтормет», виробничому проекті "SCRAP SCHOOL". "SCRAP SCHOOL" – це проект по залученню випускників навчальних закладів та спеціалістів, котрі знаходяться на початку трудової діяльності, на основні професії підприємства. Представники підприємства розповіли про історію підприємста, основні професії, вимоги до трудового персоналу та умови працевлаштування через проект "SCRAP SCHOOL"

За результатами зустрічі 29 учнів з професій: "Машиніст крана металургійного виробництва", "Електрогазозварник" та "Електромонтер" виявили бажання прийняти участь у проекті і, заповнили відповідні анкети для подальшого проходження перед випускної практики ПАТ "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет".

Бажаємо учням якісної виробничої практики та високооплачуваного робочого місця.