Учнівське самоврядування в дії

25.02.2016р. пройшло спільне засідання Учнівської ради та старостату.

Чергою денною було передбачено декілька питань щодо аналізу роботи учнівської Ради у лютому та плану роботи на березень поточного року.

Засідання розпочав Голова Учнівської ради Дзюба Володимир, який підсумував обсяг роботи за січень – лютий (навчальні досягнення, відвідування занять, участь у громадських і спортивних заходах) та окреслив план на березень. Володимир запропонував гідно зустріти 127 річницю заснування основного замовника кадрів ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.. Дзержинського» та прийняти активну участь у Дні відкритих дверей «Романтики висоти», в рамках декади робітничих професій металургійного напрямку, який відбудеться 2 березня.

Членами активу було запропоновано організувати святкові вітання працівників училища до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

З нагоди проведення другого етапу конкурсу «Даёшь молодёжь!» між командами структурних підрозділів металургійного комбінату та збірної училища було вирішено підготувати команду училища до змагання, підготувати блок питань стосовно історії та сьогодення комбінату і навчального закладу.

Голова волонтерської училищної спілки Соловйова Вікторія запропонувала підтримати пропозицію Міністерства освіти і науки України щодо озеленення території навчального закладу до свята 25-річниці Дня незалежності України і внести пропозиції на наступне засідання.

Під час засідання були заслухані повідомлення Різника Олексія та Дзюби Володимира що є членами стипендіальної комісії.
Старости груп підтримали пропозиції Учнівської ради та затвердили план дій на наступний місяць.