4 лютого 2016 року учні групи ЕГЗ-11/15 відвідали музей історії міста Дніпродзержинська прийняли участь у відкритті фотовиставки «Аеропорт» фотографа – аматора Анатолія Андрійченка учасника АТО.

Презентація виставки розпочалася супроводом пісні «Я молюся за тебе», яка вперше була виконана у Львові 21 січня в День пам’яті Героїв, що захищали аеропорт.

Виставку відкрила директор музею Буланова Н.М. Вона розповіла про події на сході України, про автора робіт Анатолія Андрійченка мешканця Дніпропетровська. У квітні 2014 року мобілізований до 93-ї окремої механізованої бригади. Брав учать в складі 5-ї роти в боях за населені пункти Донецької області – Карлівку, Авдіївку, Піски та ін.. Понад двох місяців захищав Донецький аеропорт, за що й був одним з перших прозваний «кіборгом».

В своїх спогадах Анатолій згадав, як його з роботи на 10 днів забрали на перепідготовку й призвали до лав армії. Біля кожної світлини розповідав про своїх побратимів, яких фотографував в різних ситуаціях аматорською відеокамерою. На останок побажав всім присутнім мирного неба над головою та сказав «Надо отстаивать нашу землю, нашу Украину». По закінченню екскурсії біля світлин всі переглянули документальний фільм «Аеропорт».

Хлопці ще довго спілкувалися з героєм – земляком та не відпускали його.

Ми бажаємо світлого майбутнього нашій Україні, нашому народу, всім друзям та гостям нашої української землі. Ми одноголосно говоримо: «Ні війні! Ні розбрату! Ні ворогам!». На такій ноті хлопці розпрощались з Анатолієм Андрійченком.

Такі зустрічі й виставки дають змогу розкритися патріотичним почуттям наших учнів, вчать поваги до захисників України, до їх підтримки у повсякденному житті.

Вклонімося доземно Героям України

Вклонімося доземно Героям України