Як помру, то поховайте

Мене на могилі,

Серед степу широкого,

На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,

І Дніпро, і кручі

Було видно, було чути,

Як реве ревучий...

22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

В 2014 році вся Україна відзначає 153-тю річницю перепоховання поета. До цієї дати в нашому училищі було проведено виховну годину на тему "Велич і безсмертя великого генія українського народу Т.Г.Шевченка" та подорож-екскурсію до музею історії міста.

В музеї учням була представлена виставка робіт великого майстра. Тематично прикрашений куточок українського побуту та стилю життя викликав захоплення у молодого покоління, діти фотографувались з вбранням та рушниками. Після експозиції представники музею запросили учнів на відео-презентацію найкращих робіт Т.Г.Шевченка як художника із супроводом пісень, написаних на слова великого поета, в яких головним мотивом є безмежна любов до України і велике бажання бачити її вільною.

Всі присутні мали змогу ознайомитись з раритетними речами, які зберігаються в музеї («Кобзар», рушник та інше) та відчути дух тієї епохи.

Відзначення річниці перепоховання Т.Г.Шевченка в ДВПУ