Життя – воно неповторне і прекрасне!
Воно – як вимите росою ранок!
Ніжне та тремтливе як світанок!
Життя вирує як весна бурхлива.
Але в житті лише одне важливе:
Здоров'я наше – найцінніший дар природи!
Ти бережи його, не відставай від моди.
Сім’я, здоров’я, спорт, природа, кохання, мрії.
Все це – життя!


1 грудня відзначається День толерантного відношення до ВІЛ – позитивних.
В рамках цієї дати у Дніпродзержинському вищому професійному училищі 29 листопада була проведена загально училищна виховна година «Обери здоров'я».
В актовій залі учнів зустрічали активісти навчального закладу і кожен глядач отримав тематично – інформаційну листівку та червону стрічку – міжнародний символ боротьби зі СНІДом, яка поєднала людей багатьох країн.

Практичний психолог Гінтер Ніна Олександрівна почала виховну годину із тесту-вікторини, в ході якого діти з'ясували на скільки відсотків вони проінформовані про проблеми ВІЛ/СНІД, шляхи передачі хвороби та способи захисту від неї.

Після підведення підсумків тесту психолог надала учням інформацію про поширення проблеми, пов'язаною із даним захворюванням як в Україні так і в усьому світі та наголосила на толерантному відношенні до ВІЛ-інфікованих людей.

Інформацію психолога підкріпив виступ учасників агітбригади «Стоп - кадр».

Свій виступ агітбригада почала з історії виникнення ВІЛ/СНІДу.

«У пам'яті людства є багато прикладів, від яких холоне в жилах кров. Достатньо згадати епідемії чуми, холери, віспи та інших інфекцій. Відомо, що тільки у чотирнадцятому столітті "чорна смерть"- бубонна чума - викосила від чверті до третини населення Китаю, Індії, Європи. Але навіть письменники фантасти не змогли передбачити, що наприкінці другого тисячоліття нашої ери виникне інша загроза для людства.

Перші повідомлення про СНІД з'явилися у період розквіту "сексуальної революції" на Заході. Лікарі оперативно виявили особливості хворих: гомосексуалісти, бісексуали, повії, наркомани. Життя, вільне від усяких моральних норм і принципів, не могло не викликати покарання від природи. І воно настало.

Широка громадськість сприйняла це як справедливу і неминучу кару грішникам. Однак, виявилося, що і праведники не уникнули страшної біди. Жертвами СНІДу стали невинні немовлята, породіллі, пацієнти, яким часто переливали кров. Весь світ здригнувся: донорська кров не тільки рятує, але й убиває. У дзвін вдарили, коли хвороба зачепила улюбленців долі – всесвітньо відомих представників артистичного бомонду. І нерідко траплялися випадки, коли лікарі, бажаючи допомогти сім'ям померлих уникнути незручного становища, приховували справжню причину смерті»

Учасники агітбригади «Стоп - кадр», (керівник Споршева Альона Олегівна), зі сцени закликали своїх однолітків до здорового способу життя, приводили приклади страшної і не виліковної хвороби від якої померли відомі політичні, світові діячі,люди мистецтва.

Виховна година була підкріплена мультимедійним супроводом, презентаціями, музичними виступами учнів – учасників художньої самодіяльності. Також учні переглянули фільм «Живи», який було надано громадською організацією «Родина майбутнього».

Гаслом заходу стали слова «кожний думає: СНІД стосується когось, але тільки не мене».

Та нажаль, хвороба не вибирає. Захворіти може будь – хто.

Здоровий спосіб життя – це наш вибір!
День толерантного відношення до ВІЛ – позитивних.

День толерантного відношення до ВІЛ – позитивних.

День толерантного відношення до ВІЛ – позитивних.